Czy się stoi, czy się leży po raz drugi

Rok niedługo minie od czasu kiedy pisałem posta o tym samym tytule. Sporo bajtów popłynęło w internecie i oto znów pora udać się na urlop. Jednakże w tym roku w związku z szeregiem okazji (uroczystości rodzinnych) jak i zawirowań życiowych (przeprowadzka mnie w tym roku czeka), urlop został skrócony jak i również ograniczony tylko do wizyty w domu rodzinnym.

Zatem ogłaszam wszem i wobec, że od jutra mnie nie ma. Dostęp do internetu będę miał, ale pewnie nie za bardzo będę się kwapił by za często przesiadywać przed komputerem. Oby tylko pogoda dopisała (choć jadę 400 na zachód od Warszawy) – ostatnio pod tym względem cała Polska za bardzo rozpieszczana nie jest. Choć w sumie by porelaksować się z książką w dłoni nie potrzeba tropików, do spacerów po lesie wystarczy by tylko nie padało, a picie browara można uskuteczniać w każdych warunkach pogodowych 🙂

A co po powrocie? Pewnikiem koniec relacji z nauki do SCJP. Ale to nie koniec poruszania tematyki certyfikacyjnej! Dzięki porozumieniu z pewnymi mądrymi ludźmi powstaje zbiorczy materiał ze wszystkich wpisów okraszony również dodatkowymi komentarzami czy przemyśleniami. Na pewno też wrócę do poważniejszego kodowania – zapominam powoli jak to jest robić cokolwiek – cały czas nie wychodzę poza przykłady operujące na maksymalnie dwóch klasach. Pora to zmienić i tutaj wspomniany już JSF i Richfaces podlane lekką nutką Hibernate. No ale to dopiero za tydzień, na razie życzcie mi udanego urlopu.

Advertisements

5 thoughts on “Czy się stoi, czy się leży po raz drugi

  1. Michał Mech

    No cóż. Zazdroszczę. Mi w tym roku na miesiące letnie przypadła zmiana pracy. Czerwiec kończę w K2 a lipiec rozpoczynam w Redefine, więc wypoczywał będę tylko w weekendy i może pod koniec roku.

  2. chlebik Post author

    Zapraszam po moim urlopie (czyli od poniedziałku) do siedziby poszkole.pl zaraz przy wejściu na piętro 4. Tylko tak raczej w godzinach poludniowych, do rannych ptaszkow to ja nie naleze 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s